TESLİM KOŞULLARI
232
page-template-default,page,page-id-232,theme-bridge,bridge-core-2.6.9,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-25.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

TESLİM KOŞULLARI

Firmamız Eagle&Sky ürününü siz müşterine zamanında teslim etmek amacındadır. Bütün ürünlerimiz Türkiye menşeili olup ithal ürün bulunmamaktadır. Bu nedenle ürünlerin tamamı Türkiye’den kargolanmaktadır.

Ürün alımını tamamladığınız andan itibaren 3-5 iş günü içerisinde ürününüzü kargoya vermeyi taahhüt etmekteyiz. Satın alma gerçekleştiği andan itibaren sizlere, ürününüzün teslimat durumunu takip edebileceğiniz bir parsel numarası verilir. Teslimatımız hafta içi iş günlerinde size ulaştırılır. Eğer ürününüz elinize geçmediyse veya bir aksilik ile karşılaştıysanız lütfen müşteri hizmetlerine bildiriniz.

Ancak tarafımıza ulaşmadan önce doğru teslim adresi ve bilgileri vermiş olduğunuzu veya güncel olup olmadığını lütfen tekrar kontrol ediniz.