GÜVENLİK ŞARTLARI
229
page-template-default,page,page-id-229,theme-bridge,bridge-core-2.6.9,woocommerce-no-js,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-25.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive

GÜVENLİK ŞARTLARI

Üyelerimizin ve müşterilerimizin kişisel ve finansal bilgileri site güvenlik kurallarımız ve protokollerimiz gereği güvenlik altına alınmıştır. Hiçbir veri 3. kişilerle paylaşılmaz başkalarının kullanımına verilmez.

 

  • Site alışveriş sistemine girilen müşteri verileri en yüksek seviye SSL koruma ve şifreleme sistemi ile koruma altındadır. Sisteme girişi yapılan veriler sadece giriş yapan müşterimiz ile banka arasında işlem görmektedir. Bu veriler asla Esdi Ltd. Firmasınca görülememektedir.
  • Müşterilerimizin ve abonelerimizin bilgileri ancak gerekli durumlarda hukuki çerçevede zorunluluk dahilinde paylaşılabilir.
  • Müşterilerimizin ve abonelerimizin girmiş oldukları hiçbir veri, alışveriş bilgisi, kişisel data, kart bilgileri asla ve hiçbir koşulda diğer kişiler ve internet kullanıcıları tarafından görülemez ve erişilemez. Web sitemiz bu verilerin korumasını garanti eden bütün güvenlik önlemlerini almaktadır.
  • Web sitemiz içinde yönlendirme yapılacak veya sitemize yönlendirme yapmış herhangi bir diğer web adresinin güvenliği kontrol altındadır. Yönlendirme işlemi gerçekleştirmiş olan diğer sitelerin yapmış olduğu güvenlik sistemleri, müşteri gizliliği, etik ve hukuki durumların korunması ve yasalara uygunluğu, diğer kişilerce erişilebilirliği vb hiçbir konuda tarafımıza sorumluluk yüklenemez. Sitemiz ve firmamız hiçbir maddi ve manevi zarar konusunda sorumlu tutulamaz.